-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-12-05

Чому передавати персональні дані полонених та зниклих безвісти неперевіреним особам – погана ідея?

🕔5 грудня 2023, 15:21 Зростає число телеграм-каналів та сторінок у соцмережах, де обіцяють знайти військовослужбовців, які потрапили в полон або зникли безвісти. Проте, для цього вони просять у рідних та близьких персональні дані та іншу інформацію, повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ.

6 грудня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔5 грудня 2023, 14:29 У середу, 6 грудня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання. Порядок денний заходу передбачає розгляд наступних питань:
Читати

Спортсмени Канівської ДЮСШ здобули призові місця на кубку Черкаської області з кікбоксингу

🕔5 грудня 2023, 10:14 Днями у Черкасах відбувся Чемпіонат області з кікбоксингу WAKO в якому взяла участь команда кікбоксерів Канівської ДЮСШ.
Читати

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Вітаємо!

🕔5 грудня 2023, 09:12 Справжні герої не носять плащі, вони йдуть за покликом серця і безкорисно допомагають. А волонтери з Канівської громади особливі, бо  знайдуть що завгодно, де завгодно, у будь-яку пору року, у хурделицю чи спеку. Шукати по всьому світу бронежилети, дрони та тепловізори для захисників, купувати супутник для армії, плести маскувальні сітки, готувати тонни смачнющої їжі та відвозити на передову, знаходити потрібні ліки, здавати кров пораненим. Це лише частинка того чим вони щодня займаються.