-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-10-04

Жіночий волейбольний турнір, присвячений Дню вчителя, відбувся цієї неділі у Каневі

🕔4 жовтня 2023, 15:49 У неділю, 1 жовтня ц.р.,  у Каневі на базі ЗОШ № 4 відбувся традиційний жіночий турнір з волейболу, присвячений Дню вчителя. Захід організовано ДВК «Вікторія» за підтримки відділу у справах сім'ї, молоді і спорту виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Виконком погодив надання одноразової грошової допомоги на придбання дров для 17 малозабепечених жителів Канівської громади

🕔4 жовтня 2023, 11:45 Рішення «Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам для придбання дров» ухвалили члени виконкому на черговому засіданні у середу, 4 жовтня ц.р.

З вірою у перемогу: 33 шлюби за вересень зареєстрували у Каневі

🕔4 жовтня 2023, 09:52 Кохання додає сили та окрилює, і ми готові звернути гори заради коханої людини. Нині українці переконалися, що війна загострює почуття і навчає не відкладати важливих справ на потім. Тож, не зважаючи на труднощі життя триває: створюються сім’ї, народжуються діти.

4 жовтня – Всесвітній день тварин

🕔4 жовтня 2023, 09:44