У Каневі пройшов міжобласний турнір з волейболу серед дівчат

11-12 листопада ц.р. в Каневі проходив міжобласний турнір з волейболу серед дівчат 2005-2006 р.н.

Змагання організовано та проведено Дитячим волейбольним клубом «Вікторія» за підтримки відділу у справах сімї, молоді та спорту Канівського міськвиконкому.

Судили змагання  Юрій Колінько та Галина Галушка. З шести команд, які брали участь у турнірі, першими стали дівчата з команди ДВК «Вікторія» (тренери – Н.Кузнєцова та А.Бурхацький), на 2 місці - команда з м.Кременчук, на 3 місці – команда з м.Бориспіль, четверте місце - у команди ДВК «Вікторія», 2, 5 місце – команда з м. Буча, 6 місце – команда з м. Ірпінь.

Переможці та призери отримали медалі та дипломи від Української громадської ради (представник Віталій Воробей ). Гравці кожної команди, які принесли найбільше очок, нагороджені професійними наколінниками Asics. У канівчанок – це Вікторія Вітько (ЗОШ № 4) та  Анна Риженко(ЗОШ № 1).

Організатори вдячні адміністрації ЗОШ № 4 за наданий спортзал для проведення змагань.

За інформацією Кузнєцової Наталії