Канівські спортсмени здобули призові місця на всеукраїнському турнірі з карате

Сім юних спортсменів СК «Атлант» (тренер Антон Бараболін) представили наше місто на відкритій першості Черкаської області з годзю-рю карате "BUDOKAN OPEN", яка проходила в Черкасах 27 травня ц.р.

Загалом у турнірі взяли участь 19 спортклубів Києва, Рівного, Черкас, міст Сміла, Канів, Тальне, Стеблів Черкаської області, міста Кобеляки Полтавської області і навіть з міста Сватове Луганської області. А це - близько 250 учасників, які боролись за перемогу у різних вікових та вагових категоріях.

Канівці з честю представили своє місто і здобули такі призові місця:

- категорія 6-7 років: Максим Саєнко - І місце.

- категорія 8-9 років: Денис Юрченко - І місце; Сергій Вшивков - ІІ місце.

- категорія 12-13 років: Олег Кремешний - І місце; Артем Синьоокий - два І-х місця в різних дисциплінах; Лев Павелко - І і ІІ місце в різних дисциплінах і ІІ місце в важчій ваговій категорії.

- категорія 14-15 років: Денис Рожнатовський - І місце в своїй і І місце в важчій ваговій категоріях.

Батьки й вихованці спортивної секції висловлюють вдячність тренерам - Антону Бараболіну і Станіславу Маланчеву за професіоналізм, підготовку та підтримку спортсменів, а також відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради за наданий транспорт для поїздки на змагання.