-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-09-19

У Каневі відбувся міжобласний дитячо-юнацький турнір з футболу пам’яті захисників України

🕔19 вересня 2023, 14:58 У п’ятницю, 15 вересня ц.р., на «Міському стадіоні»  відбувся міжобласний дитячо-юнацький турнір з футболу серед юнаків 2012-2013 р.н., пам’яті захисників України. Метою цього заходу є створення умов реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, популяризації футболу, виховання у юних громадян почуття патріотизму та любов до Батьківщини.
Читати

26 вересня ц.р. депутатів Канівської міськради скликають на засідання позачергових сесій

🕔19 вересня 2023, 11:33 Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса  у вівторок,  26 вересня ц.р., о 09:00 годині заплановано проведення продовження І позачергового засідання ХIV сесії Канівської міської ради VIІІ скликання, на якому буде розглянуто питання порядку денного, затвердженого  4 липня ц.р.

20 вересня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔19 вересня 2023, 11:21 У середу, 20 вересня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.
Читати

Естафету до Всесвітнього дня прибирання прийняли села Канівської міської територіальної громади

🕔19 вересня 2023, 10:05 Нагадаємо, що у третю суботу вересня проходить акція до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», участь у якому бере вже понад 190 країн Світу. До проведення суботників долучаються працівники органу місцевого самоврядування, усі підприємства, організації, установи та просто жителі громади яким не байдуже навколишнє середовище. До участі також долучилися  і села Канівської МТГ всі еко-свідомі люди присвятили кілька годин свого часу за для очищення занедбаних територій.