-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-09-12

Як оформити статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій: роз’яснення служби у справах дітей

🕔12 вересня 2023, 15:01 Десятий рік поспіль українські діти переживають насильства, травми, втрати, руйнування, розлучення з рідними та друзями через вимушене переміщення.
Читати

Виконком затвердив порядок надання одноразової грошової допомоги непрацюючим членам Канівського ДФТГ у 2023 році

🕔12 вересня 2023, 14:27 Рішення «Про затвердження порядку надання одноразової грошової допомоги членам Канівського добровільного формування територіальної оборони громади із числа непрацюючих громадян на період воєнного стану» ухвалили члени виконавчого комітету у ході чергового засідання у середу, 6 вересня ц.р.
Читати

Через неявку частини депутатів засідання сесій у Каневі вчергове не відбулися

🕔12 вересня 2023, 10:52 Сьогодні, 12 вересня, продовження І позачергового засідання ХIV сесії Канівської міської ради VIІІ скликання, а також проведення ІІ позачергового засідання, на якому наполягала частина депутатів, не відбулися через відсутність кворуму.
Читати

До Дня фізичної культури і спорту у Каневі провели змагання «Спортивна родина»

🕔12 вересня 2023, 09:55 Змагання «Спортивна родина» із нагоди Дня фізичної культури і спорту серед сімей, які виховують дітей з інвалідністю провели цієї неділі, 10 вересня, у спортивному залі Канівської ЗОШ №4. Організатори заходу – громадська організація «Канівська організація осіб з інвалідністю «Відродження», комунальний заклад «Регіональний центр фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та Канівський міський відділ у справах сім'ї, молоді та спорту.