-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-04-21

У поминальний день в Каневі курсуватимуть додаткові автобуси

🕔21 квітня 2023, 15:40 Відповідну інформацію повідомив фахівець відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності Віктор Куча.
Читати

У Канівській громаді продовжують працювати над облаштуванням укриттів для освітніх закладів

🕔21 квітня 2023, 14:47 Питання облаштування споруд цивільного захисту у освітніх закладах громади обговорювали під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 21 квітня ц.р.
Читати

Канівський міський голова в онлайн-форматі взяв участь у Міжнародному саміті міст та регіонів

🕔21 квітня 2023, 12:12 У четвер, 20 квітня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас разом з керівництвом Черкаської РВА та представниками органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Черкащини онлайн прийняв участь у Міжнародному саміті міст та регіонів. Загалом у заході взяли понад 120 очільників громад та регіонів з різних країн-партнерів України, представники Комітету регіонів ЄС, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Національної асоціації муніципалітетів Данії.
Читати

Весняне водопілля: яка ситуація у селах Канівської громади

🕔21 квітня 2023, 11:05 Про ситуацію з підтопленням у населених пунктах Канівської міської територіальної громади повідомили старости сіл у ході апаратної наради міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств, 21 квітня ц.р.