-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-02-01

Увага! Оновлений графік руху міських автобусів на час дії воєнного стану на маршрутах №1 та №5

🕔1 лютого 2023, 17:24 Відділ з питань  житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності інформує про зміни у тимчасовому графіку автобусних маршрутів на час дії воєнного стану на маршрутах №1 та №5.
Читати

У Telegram запрацював онлайн-чат «Безпечна Черкащина»

🕔1 лютого 2023, 14:49 Відтепер жителі та гості Черкаської області можуть повідомляти про надзвичайну подію чи пригоду не лише дзвінком на номер «102», а й надсилаючи фото і повідомлення в Telegram.
Читати

Пропозиції робочої групи по деколонізації топоніміки Канева: вулиці Захарченка, Корольова та Костенка

🕔1 лютого 2023, 12:17 Робоча група з вивчення питання щодо проведення заходів дерусифікації та перейменування вулиць, провулків, майданів і скверів в Канівській міській територіальній громадіпропонує нові підготовлені пропозиції щодо перейменування вулиць Захарченка, Корольова та Костенка.
Читати

Жителі Канівської громади з інвалідністю по зору й надалі отримуватимуть пільги на оплату житлово-комунальних послуг

🕔1 лютого 2023, 10:03 Рішення «Про надання пільг особам з інвалідністю з порушеннями зору» ухвалили члени виконавчого комітету на останньому засіданні, яке відбулося 25 січня ц.р.