-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-01-30

Орденом «За мужність» нагороджено канівця Олександра Грибенка

🕔30 січня 2023, 15:59 За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Володимир Зеленський нагородив орденом «За мужність» III ступеня солдата Олександра Грибенка. Відповідний указ було розміщено на сайті президента України ще 24 квітня минулого року. Втім, про отриману нагороду стало відомо лише нещодавно.
Читати

Цього тижня на Черкащині буде сніжно та морозно

🕔30 січня 2023, 15:56 Цього тижня погоду у нашому регіоні формуватимуть атмосферні фронти циклонів «Nicolas», «Oleg», та «Pit», які зумовлюватимуть хмарну погоду та практично щоденний сніг. Однак сильними та навіть помірними опади не будуть, загальний приріст снігового покриву за робочий тиждень прогнозується на рівні 4-5 см. Про це повідомив директор Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
Читати

Виконком продовжив договір з перевізником, який здійснює пасажирські перевезення на деяких приміських маршрутах

🕔30 січня 2023, 11:41 Йдеться про перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Канівської міської територіальної громади: «АС Канів – с. Хмільна» і «АС Канів – с. Михайлівка».

Канівська освітянка отримала нагороду від Міністерства освіти і науки України

🕔30 січня 2023, 09:26 Днями на нараді під головуванням Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета освітян Черкащини відзначали нагородами за вагомий внесок у розвиток освіти і науки.