-9.3°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-05-03

Шквали, грози, місцями град прогнозують синоптики на вихідні

🕔3 травня 2019, 11:24 Черкаський обласний центр з гідрометеорології попереджає про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності.
Читати

Об’єднувати два комунальні підприємства Канівська міська рада передумала

🕔3 травня 2019, 11:12 Реорганізувати два міські КП - «Туристично-інформаційний центр» (директор - Яків Прогнімак) і «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання» (директор - Олександр Вавілкін) - шляхом злиття надумали депутати Канівської міської ради ще рік тому. Відповідне рішення було ухвалено 3 травня 2018 року.
Читати

У Яблуневі планують відремонтувати дорогу та облаштувати шкільний туалет

🕔3 травня 2019, 10:12 В ході останнього засідання сесії Канівської міської ради 25 квітня ц.р. в.о.старости Яблунівського старостинського округу, що входить до складу Канівської ОТГ, Віктор Огороднік порушив питання ремонту сільського будинку культури.
Читати

«Є-малятко»: повний комплекс реєстраційних послуг для новонароджених

🕔3 травня 2019, 08:58