У Яблуневі планують відремонтувати дорогу та облаштувати шкільний туалет

В ході останнього засідання сесії Канівської міської ради 25 квітня ц.р. в.о.старости Яблунівського старостинського округу, що входить до складу Канівської ОТГ, Віктор Огороднік порушив питання ремонту сільського будинку культури.

За словами Канівського міського голови Ігоря Ренькаса навіть в зоні бойових дій немає таких будівель як яблунівський будинок культури.

- За моїми попередніми підрахунками вартість ремонту складатиме близько 15 млн.грн., - озвучив міський голова. - Яблунів – невід’ємна частина Канева, але зробити все одразу не вийде. Треба обирати пріоритети. Так, першочергові роботи, які були узгоджені і заплановані по селу, - це ремонт дороги, поновлення водопроводу та облаштування туалету в приміщенні школи. Це все маємо намір реалізувати вже цьогоріч. Уже замовили проект, виготовлення якого складає 87 тис.грн., на будівництво дороги від інкубатора (МХП «Миронівський хлібопродукт») до села. Також зараз проводимо благоустрій на цвинтарі та війському меморіалі в Яблуневі.