Увага!З 28 червня ц.р. буде продовжено час руху міського транспорту на маршрутах №1/5

З вівторка, 28 червня ц.р., буде продовжено час руху міського транспорту на маршрутах №1/5. Останній круговий автобус здійснюватиме відправлення з площі Соборної о 21:00 годині. Про це повідомив спеціаліст відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності Віктор Куча.

Відповідні зміни у розкладі руху міського транспорту пов’язані зі зверненнями від працюючих жителів мікрорайону Костянець. Нагадаємо, канівці під час засідання сесії міськради, яке відбулося 9 червня ц.р., звернулися до перевізника з проханням збільшити час роботи міського транспорту, адже більшість із них завершують роботу після 20:00 години вечора.