Віталій Кличко привітав канівську громаду із Днем міста

Цими вихідними Канів відзначає 939-у річницю від заснування міста. Колеги з міських і районних рад й адміністрацій Черкащини та України загалом, а також представники міст-партнерів активно вітають міську раду та жителів Канева з нагоди Дня міста.

Серед численних листівок – поздоровлення від голови Асоціації міст України, Київського міського голови Віталія Кличка.

«Канів – батьківщина талановитих, щирих, добрих і працелюбних людей, які творять сьогодні європейське майбутнє України, шануючи історію та зберігаючи духовні традиції українського народу.

Щиро бажаю Вашій поважній громаді миру та втілення всіх сподівань. Нехай це свято додасть енергії та натхнення для подальших успіхів у розвитку рідного краю!», - йдеться у тексті поздоровлення.

Нагадаємо, 2 вересня ц.р. В.Кличко відкрив у Каневі відкритий турнір з боксу «Кубок козацької слави імені Дмитра Байди Вишневецького».