-9.4°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2017-09-15

Віталій Кличко привітав канівську громаду із Днем міста

🕔15 вересня 2017, 14:07 Цими вихідними Канів відзначає 939-у річницю від заснування міста. Колеги з міських і районних рад й адміністрацій Черкащини та України загалом, а також представники міст-партнерів активно вітають міську раду та жителів Канева з нагоди Дня міста.
Читати

У Каневі визначилися, кого цьогоріч нагородять Почесною відзнакою міського голови «За заслуги перед містом Канів»

🕔15 вересня 2017, 10:43Традиційно напередодні відзначення Дня міста найактивнішим жителям Канева присвоюється Почесна відзнака Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів». Цьогоріч за заслуги перед громадою на ниві професійної та громадської діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток міста, піднесення його статусу на загальнодержавному та міжнародному рівнях були відзначені Ріта Лаврентьєва і Микола Кочубей.
Читати