-9.3°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-07-23

На засіданні виконкому затвердили штатний розпис Інклюзивно-ресурсного центру

🕔23 липня 2018, 12:38 У середу, 18 липня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено рішення «Про затвердження штатного розпису Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської міської ради».
Читати

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення зростуть

🕔23 липня 2018, 12:08 Відповідне рішення ухвалили в ході останнього засідання виконавчого комітету у середу, 18 липня ц.р.
Читати

Містяни підтримали ініціативу присвоєння художнику Івану Марчуку звання почесного громадянина міста Канів

🕔23 липня 2018, 10:41 Людина – філософ, унікальний художник, котрий має справжній талан від Бога. Так відгукувалися про Івана Марчука учасники громадських слухань, які в суботу, 21 липня ц.р., розглядали питання про присвоєння Івану Степановичу звання «Почесний громадянин м. Канів».