-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-06-01

У червні працюючі пенсіонери отримають перераховані пенсії

🕔1 червня 2022, 15:17 У червні працюючі пенсіонери разом із підвищенням пенсій за місяць отримають доплату до попередніх виплат за квітень і травень. Про це повідомляють у Міністерстві соціальної політики України.

Укрзалізниця відновлює залізничне сполучення Черкас із Києвом

🕔1 червня 2022, 12:29 Вперше за два роки Укрзалізниця повертає сполучення Києва з Черкасами. Регіональний поїзд №782/781 Київ-Черкаси та зворотно, починає курсувати з 8 червня 2022 року. Він їздитиме шість днів на тиждень, окрім вівторків.
Читати

Понад 400 родин переселенців отримали допомогу у волонтерському пункті на базі міського будинку культури

🕔1 червня 2022, 09:57 Канівська міська територіальна громада нині лишається місцем прихистку та підтримки для людей, які через війну втратили домівки і роботу. Майже з перших днів війни у Каневі розпочав роботу волонтерський пункт на базі міського будинку культури де люди отримували необхідну допомогу.

Сьогодні – Міжнародний день захисту дітей

🕔1 червня 2022, 08:33 Щороку 1 червня увесь світ відзначає світле свято – Міжнародний день захисту дітей. Адже діти – це наше майбутнє, наше щастя, наш сенс життя. І саме від нас, дорослих, залежить в якій країні вони будуть жити, на якій мові розмовлятимуть та на яких традиціях зростатимуть.