-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-04-23

На Великодню ніч у Канівській громаді відновлено комендантську годину

🕔23 квітня 2022, 13:38 Відповідну інформацію у своєму відеозверненні на телеграм-каналі повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець. Зокрема, він розповів, що на всій території Черкаської області відновлюється комендантська година у Великодню ніч. Це пов’язано з безпековими заходами.
Читати

Правоохоронці закликають вірян бути особливо пильними на Великдень

🕔23 квітня 2022, 12:21 Російська пропаганда поширила вже не одну заяву про можливі насильницькі дії щодо віруючих у період Великодніх свят і церковних богослужінь в Україні.

Вітання Канівського міського голови з прийдешнім святом Великодня

🕔23 квітня 2022, 08:41
Читати

Увага! Зміни до тимчасового графіку руху автобусів за маршрутом «м.Канів – с.Яблунів» на час дії воєнного стану

🕔23 квітня 2022, 08:37 Відділ з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності інформує про тимчасові зміни у графіку руху автобусів при перевезенні пасажирів за маршрутом «м. Канів (пл. Соборна) ˗ с. Яблунів» через відсутність відвідувань шкільних навчань на час введення воєнного стану в Україні.