-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-04-22

Добрі справи напередодні Великодня тривають: Канів отримав гуманітарну допомогу від скаутської організації «Пласт»

🕔22 квітня 2022, 16:50 Переддень Великодня завжди сповнений дивами та добрими справами. Так сталося і сьогодні, 22 квітня ц.р.,  адже до Канева прибув черговий гуманітарний вантаж для вимушено переміщених осіб, що нині перебувають на території громади. Цього разу допомога надійшла від Національої скаутської організації України - «Пласт». Організувала та координувала процес отримання допомоги помічник народного депутата України Віталія Войцехівського Валентина Чиж.
Читати

Ігор Ренькас: Категорично засуджую незаконні дії, які було вчинено по відношенню до депутатів міської ради

🕔22 квітня 2022, 15:59 У четвер, 21 квітня ц.р., в Каневі на дошках оголошень під’їздів будинків, на інформаційних стендах і навіть на великому білборді  біля міського ринку з’явились листівки різного формату з портретами депутатів міської ради, які не проголосували на позачерговій сесії 5 квітня за рішення «Про дострокове припинення повноважень депутатів Канівської міської ради VIII скликання, які були обрані за партійними списками від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».
Читати

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

🕔22 квітня 2022, 14:40 Управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Канівської міської ради повідомляє про зміни у графіку роботи у зв’язку зі святом Великодня.
Читати

Увага! Зміни у графіку руху міського транспорту на Великдень (ОНОВЛЕНО)

🕔22 квітня 2022, 10:43 У Каневі для забезпечення належних пасажирських перевезень мешканців та гостей під час святкування Великодня, 24 квітня ц.р. буде змінено роботу громадського транспорту. Про це повідомили у відділі з питань  житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності.

На Великдень у Канівській громаді скасовують дію комендантської години

🕔22 квітня 2022, 09:36 На території Канівської міської територіальної громади на одну ніч скасовують дію комендантської години. А саме ˗ із 23 на 24 квітня, тобто на Великдень. Такі зміни ухвалено відповідно до наказу Черкаської ОВА.