-9.4°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-04-16

Фонди бібліотеки ім.Т.Шевченка поповнюватимуться за рахунок депутатського фонду?

🕔16 квітня 2018, 11:29 У четвер, 12 квітня ц.р., в залі засідань будинку рад у форматі «круглого столу» відбулися депутатські слухання з питань роботи та розвитку Канівської міської бібліотеки імені Тараса Шевченка.
Читати

Оголошується конкурс учнівських творів «Герої у моїй родині»

🕔16 квітня 2018, 10:29 У кожну четверту неділю травня в Україні відзначають День героїв. З цієї нагоди Канівська організація ВО «Свобода», інтернет-сайт «Kanos» та газета «Дніпрова Зірка» за підтримки Вадима Стоянова вже втретє організовують конкурс учнівських творів «Герої у моїй родині» серед учнів 5-11 класів.
Читати

Канівський відділ ДРАЦСу інформує, що довідки про сімейний стан в Україні не видає

🕔16 квітня 2018, 10:15 Виникла необхідність в оформленні довідки про сімейний стан в Україні? Багато громадян звертаються до Канівського міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ для оформлення даної довідки. Але, органи ДРАЦС в Україні, ще з 2007 року не видають такі довідки.
Читати

Пішов з життя директор Канівського комунального підприємства «Міський ринок» Володимир Малінський

🕔16 квітня 2018, 08:21  Канівська міська рада та її виконавчий комітет з глибоким сумом та скорботою сповіщають, що в суботу, 14 квітня ц.р., на 67 році, передчасно пішов з життя директор Канівського комунального підприємства «Міський ринок», депутат Канівської міської ради останніх двох скликань  Володимир Олександрович Малінський.