-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-08-05

Завтра на Черкащині очікуються грози, град та шквали

🕔5 серпня 2021, 16:44 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Запрошуємо до проєкту «Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта»

🕔5 серпня 2021, 15:51 Адміністрація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує до співпраці щодо реалізації проекту за назвою «Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта», який здійснюється за фінансової підтримки Українського культурного фонду та на виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
Читати

Кожна громада може отримати від держави до 2 млн гривень на розвиток соціальних послуг

🕔5 серпня 2021, 15:19 Уряд спростив умови участі територіальних громад у пілотному проекті «Розвиток соціальних послуг». Кожна громада, яка візьме участь у проекті, отримає від держави до 2 млн гривень на рік на розвиток соціальних послуг.
Читати

КП «Місто» розпочало боротьбу з карантинними рослинами, зокрема, з амброзією полинолистою

🕔5 серпня 2021, 12:31 На часі – пора цвітіння одного з найнебезпечніших карантинних бур’янів амброзії полинолистої. Через свою виняткову шкодо чинність та негативний вплив на здоров’я людей амброзія посідає одне з перших місць серед злісних бур’янів.
Читати

У Канівській громаді проживає 179 багатодітних сімей, в яких виховується 596 дітей

🕔5 серпня 2021, 11:36 Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту, спільно з управлінням соціального захисту населення, поновлено реєстр багатодітних сімей. Відтак, в місті Канів проживає 146 сімей, в яких виховується 467 дітей. В селах громади – 33 сім’ї, в яких – 120 дітей.
Читати

Документуємо від народження: як оформити закордонний паспорт дитині (до 16 років)

🕔5 серпня 2021, 09:07 Кожен громадянин України має право на отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Такий документ оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, після досягнення 16-річчя – на 10 років.