Пам’ятка українцям, які перетинають кордон з Російською Федерацією

На території Російської Федерації та країн-союзників агресора (Республіка Білорусь тощо) фіксуються факти систематичного затримання громадян України та потрапляння останніх у компрометуючі ситуації, інформують у Службі безпеки України.

З метою запобігання порушення прав і свобод громадян України за кордоном, підрозділами СБ України розроблено «Пам’ятку громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь», котра містить необхідні рекомендації та інформацію для осіб, які виїжджають до Російської Федерації та Республіки Білорусь, у т.ч. правові підстави для звернення за допомогою до дипломатичних установ України на території іноземних держав.

«Пам’ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь» - завантажити.