-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-10-08

Запрошуємо на зустріч з експертом німецької туристичної асоціації

🕔8 жовтня 2018, 15:55

У Каневі пройшли заходи з нагоди Дня працівників освіти України

🕔8 жовтня 2018, 14:41 Цими вихідними українські вчителі відзначали своє професійне свято – День працівників освіти або День учителя. Напередодні, в п’ятницю, 5 жовтня ц.р., урочисті заходи з нагоди свята пройшли в залі засідань будинку рад. Прикметно, що цього дня відзначався Всесвітній день вчителів.
Читати

60% жителів Канева й Канівського району уклали електронні декларації з сімейними лікарями

🕔8 жовтня 2018, 12:49 У п’ятницю, 5 жовтня ц.р., в ході апаратної наради з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради за головування виконуючого обов’язки міського голови Сергія Ткаченка йшлося про впровадження в Каневі медичної реформи, зокрема, первинної ланки в системі медичних закладів.
Читати

🕔8 жовтня 2018, 08:41  Інформаційне повідомлення КП «Управління ВКГ» про намір погодити проект інвестиційної програми на 2019 рік уповноваженими органами місцевого самоуправління