-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-10-27

Турбота про військових: Довідник ветеранських просторів України

🕔27 жовтня 2023, 14:19 Громадська організація «Простір можливостей»  разом з Міжнародним фондом «Відродження» зібрали та систематизувала інформацію про кожен такий осередок, створивши перший довідник ветеранських просторів України.
Читати

У Каневі відзначили 79-ту річницю з нагоди вигнання нацистських окупантів з України

🕔27 жовтня 2023, 10:59 Покоління змінюються, а бажання бути вільними – вічне. У п’ятницю, 27 жовтня ц.р., напередодні 79-ої річниці вигнання нацистських окупантів із України представники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради та громадськості міста, поклавши квіти до Меморіалу Слави, вшанували пам'ять тих, хто боровся проти агресора у часи Другої світової війни.

27 жовтня – День української мови та писемності

🕔27 жовтня 2023, 09:47 Як море починається з річки, так українське слово – з мови та писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше Іваном Нечуєм-Левицьким, Панасом Мирним, Максимом Коцюбинським, та багатьма іншими видатними українцями.

Сьогодні – Всесвітній день аудіовізуальної спадщини

🕔27 жовтня 2023, 09:43