Конкурсний комітет виконавчого комітету Канівської міської ради оголошує 05 червня 2021 року відкритий конкурс

Цікаве на цю тему:

"Конкурсний комітет виконавчого комітету Канівської міської ради (далі –замовника)

оголошує 05 червня 2021 року відкритий конкурс на обслуговування:

Об’єкту № 1 – приміського автобусного маршруту загального користування Канівської міської територіальної громади «АС Канів – с. Лука» ч/з с. Пекарі – с. Хутір Хмільна – с. Хмільна – с. Кононча – с. Гамарня – с. Бабичі – с. Межиріч двічі на день у всі дні тижня в звичайному режимі руху. Довжина маршруту в прямому та зворотному напрямку – 88 км, час обслуговування маршруту з 5.45 до 7.45 (перший рейс), 16.30 до 18.30 (другий рейс).

У конкурсі можуть брати участь пасажирські перевізники, які на законних підставах використовують у достатній кількості автобуси:

- для маршруту «АС Канів – с. Лука» один (1) автобус необхідний для виконання перевезень + один (1) резервний автобус + один (1) транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями всі відповідного, але не нижче 1-го класу.

Для участі у конкурсі претендент подає конкурсному комітетові такі документи:

- заяву на участь у конкурсі за зразком згідно з Додатком 2 Постанови КМУ від 03.12.2008 №1081;

- перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті (пункт 3 пункту 29 в редакції Постанови КМУ від 29.06.2011 № 953), але не більше, ніж це передбачено умовами конкурсу (пункт 7 Постанови КМУ від 07.02.2018 №180)

- нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування;

- копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

- копію свідоцтва про державну реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

- копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови її проведення);

- перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

- анкету до заяви відповідно до пункту 32 Порядку (Постанови КМУ від 03.12.2008№ 1081, за формою згідно з додатком 5 Порядку (Постанови КМУ від 29.06.2011 № 953;

- копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого)на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма 1ДФ) за останні повні два квартали.

Документи на конкурс подаються не пізніше ніж за 5 днів до початку конкурсу за адресою: 19000, м. Канів, вул. О.Кошового 3, кабінет №3. Голові конкурсного комітету з пасажирських перевезень.

Бланки заяв на участь у конкурсі можна отримати в відділі з питань житлово - комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності.

Початок проведення конкурсу 04 червня 2021 року., в залі засідань виконавчого комітету Канівської міської ради о 10.00.

Телефон для довідок: 32903 голова конкурсного комітету, 32234 секретар конкурсного комітету.