Про зміну часу відправлення останнього рейсу маршруту № 2 та зміну кінцевої зупинки за розкладом міських маршрутів № 2 і № 4

Цікаве на цю тему:

Від 23.01.2019 № 36

Про зміну часу відправлення

останнього рейсу маршруту № 2

та зміну кінцевої зупинки за розкладом

міських маршрутів № 2 і № 4

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 1.7 Закону України «Про автомобільний транспорт», згідно з  листом ТОВ «М+М» Вх. № 60/01-01-14 від 11.01.2019 для доцільності виконання руху автобусів на міському автобусному маршруті № 2 та № 4 з метою поліпшення комфортного перевезення пасажирів за іншими міськими маршрутами

ВИРІШИВ:

1. Змінити час відправлення останнього рейсу автобуса маршруту № 2 з вулиці Бузницького з 19 год. 35 хв. на 19 год. 25 хв. та рейсу автобуса маршруту № 1 з 19 год. 25хв. на 19 год. 30 хв. з пл. Соборної.

2. Вважати кінцевою зупинкою останніх рейсів за розкладом міських маршрутів № 2 з вул. Бузницького та № 4 з вул. Маяковського -.пл.Соборна.

3. Водіям та кондукторам автобусів маршруту № 1 вважати квитки пасажирів останнього рейсу міських маршрутів № 2 з вул. Бузницького і № 4 з вул. Маяковського дійсними для подальшої пересадки пасажирів та продовженням поїздки за маршрутом № 1 з часом відправлення 19 год. 30 хв. з пл.. Соборна без обмежень довжини проїзду.

4. Директору ТОВ «М+М» внести зміни до графіку руху автобусів на маршруті № 2 та №1 в паспорти маршрутів та розмістити копію даного рішення в салонах автобусів працюючих на маршрутах загального користування № 2, № 4, № 1.

5. Начальнику відділу організаційно – кадрової та інформаційної роботи виконавчого комітету Канівської міської об’єднаної територіальної громади Черкаської області Ткаченку С. В. подати оголошення в черговий номер газети «Дніпрова зірка», розмістивши інформацію на офіційному сайті Канівської міської ради, щодо змін в розкладі руху автобусів на маршруті № 2 і № 4.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами Святелика В. І.

Міський голова                                                                                                    І. О. Ренькас

Керуючий справами                                                                                            В. І. Святелик

ПОГОДЖЕНО:

Начальник управління ЖКГ та екології                                                            Т. П. Стадник

Начальник відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи           С. В. Ткаченко

Директор ТОВ «М+М»                                                                                       Є. С. Маланчев

Начальник юридичного відділу                                                                         Н. О. Лісова