Про підготовку та проведення заходів 26 квітня 2023 р. з нагоди 37-х роковин Чорнобильської катастрофи в Канівській міській територіальній громаді

Від 14/04/2023 № 128-р

Про підготовку   та проведення заходів

26 квітня 2023 р. з нагоди 37-х роковин

Чорнобильської   катастрофи   в

Канівській міській територіальній громаді

ЗОБОВ’ЯЗУЮ :

Відповідно до статті 42 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні ” ,  Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24.02.2022 № 64 “ Про введення воєнного стану в Україні” , Указу Президента України від 24.02.2022 № 682022 “Про утворення військових адміністрацій”, листа Черкаської військової адміністрації від 30.06.2022 № 01-381956   “ Щодо проведення заходів”, на виконання заходів обласної військової адміністрації щодо відзначення 37-х роковин Чорнобильської катастрофи.

1.Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів у 2023 році, пов’язаних      з 37-ми роковинами Чорнобильської катастрофи згідно з додатком 1.

2.Затвердити Заходи , пов’язані з 37-ми роковинами Чорнобильської катастрофи згідно з додатком 2.

3.Директору КП “ Місто ” ( Шайдаров Д.О.) провести необхідні роботи з впорядкування території біля пам’ятного знаку Героям Чорнобиля до 25 квітня 2023 р.

4.Начальнику Канівського ВП Золотоніського відділу ГУ Національної поліції  в Черкаській області Оруському О.В. забезпечити охорону громадського порядку під час покладання  квітів  26 квітня 2023 року о 09.00 біля пам’ятного знаку Героям Чорнобиля.

5.Головному спеціалісту відділу інформації та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Пудовкі А.С.. інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету, установи, підприємства та громадськість міста щодо заходів з нагоди 37-х роковин Чорнобильської катастрофи  та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації їх проведення.

1. Відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Канівської міської ради (Шишка В.А.) забезпечити оплату фінансових витрат на проведення заходів за рахунок коштів відповідних програм, передбачених у міському бюджеті, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника міського голови Жівотову Т.П.

Міський голова                                                                                                               Ігор РЕНЬКАС