Цікаве на цю тему:

від 29.07.2016 № 398-к "Про оголошення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів культури"

М І С Ь К И Й    Г О Л О В А

від 29.07.2016 № 398-к

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 28.01.2016 № 955-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», на виконання рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 26.07.2016 № 281 «Про запровадження контрактної форми трудового договору» виконавчий комітет Канівської міської ради:

Оголосити конкурс на зайняття посад: директора міського будинку культури, бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка, клубу-музею ветеранів війни і праці.

Кваліфікаційні вимоги:

• Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • Стаж роботи у сфері культури не менше трьох років.
  • Вільне володіння державною мовою;
  • Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
  1. Виконуючому обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Святелику В. І. підготувати повідомлення про оголошення конкурсу на заняття посади для публікації у Канівському ілюстрованому тижневику «Дніпрова Зірка», згідно з додатками.
  2. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи виконавчого комітету (Ткаченко С. В.) оприлюднити повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади на офіційному сайті Канівської міської ради, згідно з додатками.
  3. Секретарю конкурсної комісії виконавчого комітету Канівської міської ради (Ткаченку С. В.), для проведення відбору кандидатів на заміщення посад забезпечити прийом кадрових документів від претендентів протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу в газеті.
  4. Контроль за розпорядження покласти на виконуючого обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Святелика В.І.

Міський голова                     І. О. Ренькас

Виконуючий обов’язки керуючого справами         В. І. Святелик

до розпорядження міського голови від 29.07.2016 № 398-к

«Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на зайняття посад: директора міського будинку культури, директора бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка, директора клубу-музею ветеранів війни і праці.

Кваліфікаційні вимоги:

• Стаж роботи у сфері культури не менше трьох років.
  • Вільне володіння державною мовою;

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

До участі в конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу.

Документи надсилаються на поштову та електронну адреси виконавчого комітету Канівської міської ради  протягом 30 календарних днів з моменту публікації оголошення  Довідки за тел. 3-30-64, 3-64-98, 3-30-84, або за адресою: вул. Олега Кошового, 3.

Виконавчий комітет Канівської міської ради»

до розпорядження міського голови від 29.07.2016 № 398-к

Приймаються пропозиції від громадських організацій у сфері культури щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного добору на посаду керівників комунального закладу культури, а саме: міського будинку культури, бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка, клубу-музею ветеранів війни і праці. Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури виконавчому комітету Канівської міської ради. Термін розгляду пропозицій до 15.08.2016р., місце проведення жеребкування – актовий зал міськвиконкому, дата проведення – 22.08.2016 об 11.00 год.  Довідки за тел. 3-30-44, 3-64-98, 3-30-84 та за адресою: м. Канів, вул. О.Кошового, 3

Виконавчий комітет Канівської міської ради»