Цікаве на цю тему:

від 10.08.2016 № 248-р "Про утворення тимчасової комісії для вивчення питань організації пасажирських перевезень в м. Канів"

М І С Ь К И Й    Г О Л О В А

від 10.08.2016 № 248-р

Відповідно до статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні,” статті 10 Закону України "Про автомобільний транспорт," на підставі звернення ТОВ "М+М" від 01.08.2016 № 203 та з метою приведення у відповідність покриття збитків від пільгового перевезення окремих категорій громадян пасажирським транспортом на автобусних маршрутах загального користування в м. Каневі, з ціллю забезпечення організації ефективного, безпечного і якісного обслуговування пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, наказую:

1. Утворити тимчасову комісію для вивчення питань організації пасажирських перевезень в м. Каневі згідно з додатком.
  2. Завданням комісії є:

а) провести моніторинг перевезення пільгових пасажирів на міських маршрутах загального користування підприємством перевізником ТОВ "М+М";

б) вивчити питання корегування видатків з місцевого бюджету на перевезення пільгових категорій громадян;

в) провести перевірку належного виконання Перевізником умов заключених Договорів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування.

1. Комісії, за потреби, залучати до своєї роботи представників відділів та управлінь виконавчого комітету, громадські організації, спеціалістів "Укртрансбезпеки."
  2. Комісії провести відповідну роботу з 26.09. по 16.10.2016 року та надати обгрунтовані висновки та рекомендації виконавчому комітету.
  3. Перевізнику ТОВ "М+М" (директор Маланчев Є. С.) створити відповідні умови для проведення перевірки та моніторингу членам комісії з вивчення питань організації пасажирських перевезень в м. Каневі.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки керуючого справами Святелика В. І.

Міський голова                    І. О. Ренькас

Куча32234

Склад комісії з вивчення питань організації пасажирських перевезень в м. Каневі

• Святелик Володимир Іванович -  виконуючий обовязки керуючого  справами - голова комісії;
  • Пилипенко  Анатолій Григорович  -  начальник УСЗН, заступник голови комісії;
  • Риженко  Валентина Іванівна -  начальник відділу персоніфікованого обліку, отримувачів пільгУСЗН - секретар комісії.

Члени комісії:

• Козин Микола Андрійович - депутат міської ради (за згодою);
  • Вербук  Олег Семенович -  начальник Управління пенсійного фонду (за згодою);
  • Коломієць Віра Аврамівна - консультант Управління економічного розвитку;
  • Куча  Віктор  Васильович -  начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту та звязку;
  • Балан Дмитро Володимирович - спеціаліст першої категорії відділу з питань ЖКГ, транспорту та звязку;
  • Труфанова Оксана Григорівна -  начальник відділу культури виконавчого  комітету Канівської міскої ради;
  • Петренко Антоніна Михайлівна - директор Територіального центру УСЗН;
  • Лісова   Наталія Олександрівна -  начальник юридичного відділу  виконавчого комітету Канівської міської ради.

Виконуючий обовязки керуючого справами                                                       В. І. Святелик

Куча32234