Цікаве на цю тему:

від  21.07.2016  № 234 – р
Про підготовку рішень міської ради

Відповідно ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання п.3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань законності, правопорядку, Регламенту та депутатської етики,
  1. Керівникам всих управлінь та відділів виконавчого комітету забезпечити підготовку планових питань, що мають розглядатися міською радою, не пізніше 20-ти денного терміну до чергової сесії з передачею проектів рішень до секретаріату ради.

2. Головному спеціалісту секретаріату ради забезпечити оприлюднення матеріалів рішень на веб-сайті у терміни відповідно вимог чинного законодавства. У протоколі погодження здійснювати відмітку про дату оприлюднення, а проекти рішень, що надійшли пізніше 20-ти денного терміну позначати текстом «нове надходження».
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря ради (Ткаченко С.С.).

Міський голова                         І.О. Ренькас

Москалець М.В.