Про скликання ІІ позачергового засідання V сесії Канівської міської ради VIІІ скликання 15.04.2021

Цікаве на цю тему:

Від  12.04.2021 № 134-р

Про скликання ІІ позачергового засідання

V сесії Канівської міської ради

VIІІ скликання

Відповідно до статті 42, частини 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту Канівської міської ради VІІІ скликання

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Скликати ІІ позачергове засідання V сесії Канівської міської ради VІІІ скликання 15 квітня 2021 року о 13 годині 00 хвилин в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3,  м. Канів. На розгляд сесії внести наступний порядок денний:

1. Про зміну складу засновників «Лучанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів» Межиріцької сільської ради Канівського району Черкаської області.
  1. Різне.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                               Ігор РЕНЬКАС