Про організацію та проведення показу фільму «Позивний Зеніт» до річниці початку АТО на Сході України

Цікаве на цю тему:

Від  07.04.2017 № 125-р

Про організацію та проведення показу фільму «Позивний Зеніт» до річниці початку АТО на Сході України

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Канівської міської ради від  24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури  м. Канів на 2016-2020 роки», з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної думки та турботи про захисників рідної землі :

1. Начальнику відділу культури Труфановій О.Г організувати патріотично – виховний захід до річниці початку АТО на Сході України - перегляд фільму «Позивний Зеніт» 14 .04.2017 о 14.00 в міському будинку культури.
  2. Начальнику відділу освіти Голді Н.А, рекомендувати директору Канівського коледжу культури і мистецтв (Тихомир В.П.), виконуючій обов’язки директора Державного навчального      закладу «Канівське вище професійне училище (Волощенко О.В.) залучити учнівську та студентську молодь до перегляду фільму «Позивний Зеніт ».
  3. Начальнику відділу організаційно - кадрової та інформаційної роботи Ткаченко С.В. звернутися  до Черкаського центру  екстреної медичної допомоги  щодо  забезпечення  чергування працівника швидкої допомоги  на  час перегляду фільму 14 .04.2017 о 14.00 в міському будинку культури,  інформувати громадськість міста та організувати широке висвітлення у засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н.А.

Міський голова                                                                   І.О.Ренькас

Труфанова