Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Цікаве на цю тему:

від 03.04.2017 № 181 - к  "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад"

Відповідно до вимог статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, на підставі рішення міської ради від 30.03.2017 № 6-104 «Про внесення змін до структури штатів виконавчих органів Канівської міської ради на 2017 рік», розпорядження міського голови від 03.04.2017 № 177-к «Про внесення змін до штатного розпису структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради», на підставі протоколу конкурсної комісії виконавчого комітету Канівської міської ради від 31.03.2017 № 2:

1. Розпорядження міського голови від 16.03.2017 № 137–к «Про продовження конкурсу на заміщення вакантних посад» вважати таким, що втратило чинність.

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад:

- Начальника управління містобудування і архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради;

Кваліфікаційні вимоги:

• Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.
  • Післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління"
  • Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;
  • Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»;

- Спеціаліста І категорії відділу капітального будівництва управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради;

Кваліфікаційні вимоги:

• Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.
  • Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;

- Інспектора архітектурно-будівельного контролю, спеціаліста І категорії апарату виконавчого комітету Канівської міської ради.

• Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;

- Начальника відділу екології та муніципального контролю управління з питань ЖКГ та екології виконавчого комітету Канівської міської ради;

Кваліфікаційні вимоги:

• Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років.
  • Післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління".
  • Права на керування транспортними засобами категорії В.

- Спеціаліста І категорії відділу екології та муніципального контролю управління з питань ЖКГ та екології виконавчого комітету Канівської міської ради;

• Права на керування транспортними засобами категорії В.

- Спеціаліста І категорії відділу інвестицій та туризму управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради;

• Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;

- Спеціаліста І категорії відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради;

• Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;

3. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи виконавчого комітету (Ткаченко С. В.) оприлюднити повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади на офіційному сайті Канівської міської ради та у Канівському ілюстрованому тижневику «Дніпрова Зірка», згідно з додатком.

4. Секретарю конкурсної комісії виконавчого комітету Канівської міської ради Ткаченку С. В., для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади забезпечити прийом кадрових документів від претендентів протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу в газеті.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на виконуючого обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Святелика В. І.

Міський голова                                                                                         І. О. Ренькас

Виконуючий обов’язки керуючого справами                                       В. І. Святелик

Додаток до розпорядження міського голови
від 03.04.2017 № 181 - к

«Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад:

Кваліфікаційні вимоги:

• Післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління"

Кваліфікаційні вимоги:

• Післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління".

• Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;

До участі в конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з моменту публікації оголошення в Канівському ілюстрованому тижневику “Дніпрова Зірка” в кабінеті №7 виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Олега Кошового, 3, тел. 3-30-84, 3-29-03.

Виконавчий комітет Канівської міської ради»

Виконуючий обов’язки керуючого справами                                           В. І. Святелик