Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та відзначення Дня Героїв Небесної Сотні у м.Каневі 20.02.2021

Цікаве на цю тему:

Від   10.02.2021  № 45-р

Про вшанування подвигу учасників

Революції гідності та відзначення

Дня Героїв Небесної Сотні

у  м.Каневі  20.02.2021

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 «Про вшанування  подвигу  учасників Революції  гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», на виконання  рішення Канівської міської ради від 03.09.2020 № 20-44 «Про затвердження Програми розвитку культури Канівської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2021-2025 роки», Протоколу № 2 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради від 25.01.2021, Перспективного плану загальноміських культурно-масових заходів відділу культури виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області на 2021 рік:

1. Затвердити заходи з відзначення у м. Каневі Дня Героїв Небесної Сотні згідно з додатком.

2. КП «Місто» (Шайдаров Д. О.) провести необхідні роботи з впорядкування території біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні до 19.02.2021.

3. Начальнику відділу інформації та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Прудкій К. Г. інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету, установи, підприємства та громадськість міста про заходи щодо відзначення заходів з вшанування подвигу учасників Революції гідності та  забезпечити  висвітлення в засобах масової інформації проведення заходів.

4.  Начальнику Канівського ВП Золотоніського відділу ГУ Національної поліції в Черкаській області Оруському О. В. забезпечити охорону громадського порядку під час проведення мітингу-реквієму 20.02.2021 о 10. 00 на площі Соборній.

5. Відділу бухгалтерського обліку (Шишка В. А.) забезпечити оплату придбання квіткової продукції згідно з поданими рахунками.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Жівотову Т.П.

Виконуючий обов’язки

міського голови Володимир СВЯТЕЛИК

Труфанова

до розпорядження міського голови

від__________№_______

ПЛАН ЗАХОДІВ

з відзначення в м. Каневі Дня Героїв Небесної Сотні 20.02.2021

1. Організувати та провести мітинг – реквієм  та покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні 20.02.2021 о 10.00.

Виконавчий комітет Канівської міської ради,

відділ культури.

2. Організувати  буктрейлер «Борітеся – поборете» (збірка канівських поетів) (розміщення в соціальних мережах) 18.02.21 та виставку-реквієм  «Чорні зорі над Майданом» 19.02.21 в читальній залі міської бібліотеки ім..Т.Г.Шевченка.

Міська бібліотека ім. Т. Г.Шевченка

3. Організувати та провести:

-     бесіда до річниці Революції Гідності «Зима, що нас не зламала…»

Бабичанський сільський клуб та бібліотека

- мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті Героям Небесної Сотні

Хутір-Хмільнянський сільський клуб

- бесіда « Україна в огні»

20.02.21

Гамарнянський будинок культури

- вшанування пам’яті та покладання квітів до могили загиблого у зоні проведення АТО/ООС односельця Івана Григоровича та година патріотизму «Ми сотнею пішли на небо»

20.02.21

Конончанський сільський клуб та бібліотека

4. Провести у закладах освіти тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 – лютому 2014 років та про їх учасників.

Відділ освіти

5. Запропонувати релігійним організаціям міста провести молебні з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.

Виконавчий комітет Канівської міської ради.

Заступник

міського голови Тетяна ЖІВОТОВА