Про скликання ІІ чергового засідання VI сесії Канівської міської ради VIІІ скликання 22.07.2021

Цікаве на цю тему:

Від 06.07.2021 № 270-р

Про скликання ІІ чергового засідання

VІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання

Відповідно до статті 42, частини 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Канівської міської ради VІІІ скликання:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1. Скликати ІІ чергове засідання VІ сесії Канівської міської ради VІІІ скликання 22 липня 2021 року о 09 годині в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3,  м. Канів. На розгляд сесії внести наступний порядок денний:

1. Про інформацію керівника Канівського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області про роботу відділу у 2020 році.
  2. Про звіт директора КПТМ Василя Коломійця про господарсько-фінансову діяльність підприємства за 2020-2021 роки.
  3. Про громадський бюджет міста Канева на 2022 рік.
  4. Про затвердження кандидатури на посаду директора комунальної установи «Канівський інклюзивно-ресурсний центр Канівської міської ради Черкаської області».
  5. Про внесення змін до рішення Канівської міської ради від 22.10.2020 року №21-07 «Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради на 2021-2025 роки».
  6. Про надання матеріальної допомоги громадянам.
  7. Земельні питання.
  8. Різне.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                   Ігор РЕНЬКАС