Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Цікаве на цю тему:

від 01.03.2019 № 133-к "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади"

Відповідно до вимог статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, на підставі рішення міської ради від 24.01.2019 № 14–05  «Про затвердження структури і загальної чисельності штатів виконавчих органів Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2019 рік»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора реєстраційного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

• Повна вища юридична освіта. Освітньо-кваліфікаційний рівень магістр, спеціаліст.
  • Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 4 років.
  • Вільне володіння державною мовою;
  • Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;
  • Знання Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»;

2. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи виконавчого комітету (Ткаченко С. В.) оприлюднити повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади на офіційному сайті Канівської міської ради та у Канівському ілюстрованому тижневику «Дніпрова Зірка», згідно з додатком.

4. Секретарю конкурсної комісії виконавчого комітету Канівської міської ради Ткаченку С. В., для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади забезпечити прийом кадрових документів від претендентів протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу в газеті.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Святелика В. І.

Міський голова                                                                                            І. О. Ренькас

Керуючий справами                                                                                    В. І. Святелик

Додаток до розпорядження міського голови

від 01.03.2019 № 133-к

«Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора реєстраційного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

• Вільне володіння державною мовою;
  • Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;

До участі в конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з моменту публікації оголошення в кабінеті №7 виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Олега Кошового, 3, тел. 3-30-84, 3-29-03.

Виконавчий комітет Канівської міської ради»