Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 06.03.2019

Цікаве на цю тему:

Від 01. 03.2019  №77-р

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Канівської міської ради

06.03.2019

Відповідно до статей 42, 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»”, рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 20.04.2016 №179 «Про затвердження регламенту виконавчого комітету Канівської міської ради»:

1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради  06 березня 2019 року о 10.00 годині в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3 м. Канів з порядком денним, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                           І.О.Ренькас

Погоджено:

Начальник юридичного відділу                                   Н.О. Лісова

Коваленко

до розпорядження міського голови

від  01.03.2019  №77-р

засідання виконавчого комітету  06 березня 2019 року

Початок  засідання  о  10.00  год.

1.

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 №13-69 «Про бюджет Канівської міської ОТГ на 2019 рік»

Доповідає: Карпушенко Галина Георгіївна

2.