Про перенесення V позачергового засідання VІІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання

Цікаве на цю тему:

Від 06.12.2021 № 490-р

Про перенесення V позачергового засідання

VІІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання

Відповідно до статті 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Канівської міської ради VІІІ скликання:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1. Перенести дату проведення V позачергового засідання VІІ сесії Канівської міської ради VІІІ скликання, яка запланована та не відбулася 2 грудня 2021 року на 7 грудня 2021 року о 09 годині в залі засідань будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3,  м. Канів.

2. Секретаріату Канівської міської ради довести до відома депутатів міської ради про зміну дати проведення чергового засідання.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                                                                              Ігор РЕНЬКАС

П’яткова О.Д. 3-37-96