Про відзначення свята Водохреща у Канівській міській територіальній громаді 19.01.2022

Цікаве на цю тему:

від 17.01.2922 №  11-р

Про відзначення свята Водохреща

у Канівській міській територіальній громаді

19.01.2022

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні,  на виконання  рішення Канівської міської ради від 25.11.2021 № 7-153 «Про Про внесення змін до рішення Канівської міської ради від 03.10.2020 № 20-44 «Про затвердження Програми розвитку культури Канівської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2021-2025 роки», Протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради № 25 від 22.12.2021 «Щодо встановлення рівня епіде6мічної небезпеки гострої респіраторної хвороби    COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, на території Канівської міської територіальної громади»:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити заходи з відзначення свята Водохреща  у Канівській міській територіальній громаді, згідно з додатком 1.

2. Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення свята Водохреща у Канівській міській територіальній громаді, згідно з додатком 2.

3. Дозволити священнослужителям Канівської міської територіальної громади з дотриманням всіх карантинних вимог провести пішу ходу та святкування Хрещення Господнього і Богоявлення на річці Дніпро, на березі озера Лимарка, церков сіл Межиріч, Коноча, Хмільна, Пекарі, Яблунів 19.01.2022 о 10.00.

4. Канівському районному відділу УДСНС України в області (Токар Д.А.) спільно з відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому (виконуюча обов’язки Зоць Т.А.) через засоби масової інформації провести інформаційно-пропагандиську роботу серед населення Канівської міської територіальної громади з роз’ясненням правил поведінки на льоду до 18.01.2022.

5. Директору КП «Місто» Шайдарову Д.О. забезпечити:

• прибирання території набережної річки Дніпро та озера Лимарка в місцях проведення заходів до 19.01.2022 та по закінченню заходів;

• підключення до мережі 220 V, установлення дерев’яного помосту на набережній річки Дніпро (район комплексу  «Авто-ріка») до 19.01.2022.

6. Старостам Чупилці І. В., Матвієнко Н. Г., Птусі Л. І., Корнієнко Т. В., Береговій В. А., директору КП «Яблунівське» Коваленко О.П. організувати та забезпечити прибирання території  у місцях освячення води  до 19.01.2022.

7. Начальнику відділу культури Труфановій О.Г. встановити звукопідсилювальну апаратуру для озвучення проведення заходів поблизу річки Дніпро в районі комплексу «Авто-ріка» та на березі озера Лимарка.

8. Начальнику служби у справах дітей (Костенко Н. Г.) 19.01.2022:

• забезпечити транспорт для перевезення звукопідсилювальної апаратури 19.01.2022 о 9.00 від міського Будинку культури до комплексу «Авто-ріка» та у зворотному напрямку по завершенню заходу;

• відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Канівської міської ради 01.2022 забезпечити транспорт служби у справах дітей паливно-мастильними матеріалами.

9. Директору КП «Управління ВКГ» Архипову О. П. забезпечити в місцях проведення заходів (комплекс «Авто - ріка» та у підніжжя Тарасової гори) ємності з питною водою 19.01.2022 о 9.00.

10. Начальнику Канівському районному відділу УДСНС України в області Токарю Д.А., відділу поліції № 1 Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області Оруському О. В., директорам КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Горьовій Н. В., КНП «Канівська центральна лікарня» Шапошник В. С. під час проведення заходів 19.01.2022.:

• узгодити заходи безпеки на воді, та плани взаємодії у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації;

• забезпечити чергування аварійно-рятувальної служби;

• забезпечити чергування медичних працівників та службового автомобіля для підвозу медичних працівників біля комплексу «Авто-ріка» на річці Дніпро,  біля Козацької церкви, на березі озера Лимарка.

11. Начальнику відділу поліції № 1 Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області Оруському О. В. здійснювати контроль за дотриманням карантинних норм та громадського порядку та забезпечити безпеку руху колони під час пішого переходу громадян міста від Успенського собору до набережної річки Дніпро (район комплексу «Авто-ріка») та від Козацької церкви до річки Дніпро  на території Канівської міської територіальної громади під час святкування Хрещення Господнього і Богоявлення 19.01.2022.

12. Виконуючій обов’язки начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Наливайко Т. В. інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету, установи, підприємства та громадськість щодо заходів свята Водохреща.

13. Виконувачу обов’язки начальника фінансового управління Діхтяренко О. В. профінансувати відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Канівської міської ради, згідно з додатком 3.

14. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови Жівотову Т.П. та Москаленко Г.М.

Міський голова                                                       Ігор РЕНЬКАС

Труфанова
до розпорядження міського голови
 від___________№______