Цікаве на цю тему:

від  02.12.2021  №  484 - р

Про проведення громадських слухань

ЗОБОВʼЯЗУЮ:

1. Провести 18 грудня 2021 року громадські слухання по питанню «Про бюджет Канівської міської територіальної громади на 2022 рік».

2. Визначити місцем проведення громадських слухань зал засідань адміністративного корпусу Канівської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Канів, вул. Олега Кошового, 3, перший поверх. Час проведення – 10 год. 00 хв., початок реєстрації учасників з 09 год. 00 хв.

3. Визначити, що участь у громадських слуханнях з правом голосу можуть брати лише особи з числа членів Канівської міської територіальної громади, які на момент реєстрації пред’явили паспорт громадянина України або інший документ, що підтверджує місце реєстрації на території Канівської міської територіальної громади та один з документів: зелений COVID сертифікат (термін дії 365 днів); свідоцтво про проходження вакцинації міжнародного зразка; іноземний COVID сертифікат про проходження вакцинації вакцинами, дозволеними Всесвітньою організацією охорони здоров’я (термін дії 365 днів); негативний ПЛР або експрес-тест на визначення антигену (термін дії 72 години); сертифікат про одужання (термін дії 105 днів). Інші особи, що не є членами Канівської міської територіальної громади можуть бути присутніми в залі засідань під час проведення громадських слухань, без права голосу, за умови обов’язкового пред’явлення на вході одного з таких документів: зелений COVID сертифікат (термін дії 365 днів); свідоцтво про проходження вакцинації міжнародного зразка; іноземний COVID сертифікат про проходження вакцинації вакцинами, дозволеними Всесвітньою організацією охорони здоров’я (термін дії 365 днів); негативний ПЛР або експрес-тест на визначення антигену (термін дії 72 години); сертифікат про одужання (термін дії 105 днів).

4. Громадські слухання провести з суворим дотриманням всіх карантинних проти пандемічних заходів, відповідно до рекомендацій комісії з питань техногенно-екологійної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Канівської міської ради (обов’язковий масочний режим, дотримання соціальної дистанції, тощо…).

5. Начальнику організаційного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Ткаченку С. В. забезпечити підготовку приміщення, організацію проведення реєстрації учасників та аудіо фіксації громадських слухань.

6. Доручити керуючому справами виконавчого комітету Канівської міської ради Святелику В. І. головувати під час проведення організаційної частини громадських слухань.

7. Виконувачу обов’язки начальника фінансового управління виконавчого комітету Канівської міської ради Діхтяренко О. В. забезпечити ведення протоколу громадських слухань силами штатних працівників фінансового управління.

8. Затвердити текст оголошення про організацію та проведення громадських слухань для оприлюднення на офіційному сайті Канівської міської ради, згідно з додатком 1.

9. Виконувачу обовʼязки начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Наливайко Т. В. забезпечити оприлюднення оголошення на офіційному сайті Канівської міської ради www.kaniv-rada.gov.ua.

10. Працівникам структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, задіяним у організації та проведенні Громадських слухань, вважати суботу 18 грудня 2021 року робочим днем.

11. Надати працівникам структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, задіяним у організації та проведенні Громадських слухань, день відпочинку за роботу у вихідний день суботу 18 грудня 2021 року, згідно з додатком 2.

12. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                                       Ігор РЕНЬКАС

Ткаченко

до розпорядження міського голови
від  02.12.2021  №  484 - р

про організацію та проведення громадських слухань

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  керуючись Бюджетним Кодексом України, рішенням Канівської міської ради від 19.12.2019 № 17–105 «Про Положення «Про громадські слухання в Канівській об’єднаній територіальній громаді» виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує проведення громадських слухань по питанню: «Про бюджет Канівської міської територіальної громади на 2022 рік».

Дата проведення:

18 грудня 2021 року

Реєстрація учасників громадських слухань:

з 09:00 до 10:00

Примітка:

Для проведення реєстрації учасникам громадських слухань необхідно мати при собі паспорт або інший документ, що засвідчує місце реєстрації на території Канівської міської територіальної громади та один з таких документів: зелений COVID сертифікат (термін дії 365 днів); свідоцтво про проходження вакцинації міжнародного зразка; іноземний COVID сертифікат про проходження вакцинації вакцинами, дозволеними Всесвітньою організацією охорони здоров’я (термін дії 365 днів); негативний ПЛР або експрес-тест на визначення антигену (термін дії 72 години); сертифікат про одужання (термін дії 105 днів).

Початок громадських слухань:

о 10:00

Місце проведення:

Запрошуються:

члени Канівської міської територіальної громади, члени виконавчого комітету міської ради, депутати Канівської міської ради Черкаської області, депутати Черкаської обласної ради, представники політичних партій, громадських організацій та працівники профільних структурних підрозділів органу місцевого самоврядування

Примітка: Громадські слухання проводяться за умови суворого дотримання всіх карантинних проти пандемічних заходів (обов’язкове дотримання в приміщенні масочного режиму, соціальної дистанції, тощо…).

Керуючий справами                                                                            Володимир СВЯТЕЛИК