Про скликання V позачергового засідання VІІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання

Цікаве на цю тему:

Від  13.12.2021 № 497-р

Про скликання V позачергового засідання

VІІ сесії Канівської міської ради

VIІІ скликання

Відповідно до статті 42, частини 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту Канівської міської ради VІІІ скликання:

1. Скликати V позачергове засідання VІI сесії Канівської міської ради VІІІ скликання 16 грудня 2021 року о 09 годині 00 хвилин в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3,  м. Канів. На розгляд сесії внести наступний порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення Канівської міської ради від 23.12.2020  № 3-20 «Про бюджет Канівської  міської територіальної громади на 2021 рік».

2. Різне.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                               Ігор РЕНЬКАС

П’яткова 3-37-96