Про організацію та проведення Дня села Пекарі 28.08.2021

Від 26.08.2021№  345-р

Про організацію та проведення

Дня села Пекарі 28.08.2021

Відповідно до ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання   рішення Канівської міської ради від 03.09.2020 № 20-44 «Про затвердження Програми розвитку культури Канівської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2021-2025 роки», перспективного плану загальноміських заходів відділу культури виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області на 2021 рік:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Організувати та провести День села Пекарі 28.08.2021 о 16.00.

2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення Дня села Пекарі згідно з додатком 1.

3. ЗатвердитиПрограмупроведенняДня села Пекарі згідно з додатком 2.

4. Заступнику міського голови Москаленко Г.М.,старості Корнієнко Т.В,начальнику відділу культури Труфановій О. Г., директору КП «Яблунівське» Коваленко О. Г., керівникам структурних підрозділів органу місцевого самоврядування забезпечити організацію та проведенняДня села Пекарі 28.08.2021, згідно з додатком 2.

5. Начальнику відділу поліції № 1 Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області Оруському О. В. забезпечити охорону громадського порядку під час проведення свята Дня села Пекарі 28.08.2021 з 16.00 до 19.00 на прилеглій території Пекарівського будинку культури.

6. Директору КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Горьовій Н. В. забезпечити чергування медичного працівника у відповідності до сфери власних повноважень, під час проведення свята Дня села Пекарі 28.08.2021 з 16.00 до 20.00 біля Пекарівського будинку культури.

7. Директору КП «Яблунівське» Коваленко О. Г.провести благоустрій території та створення належних санітарних умов в місці проведеннясвята під час проведення свята Дня села Пекарі до 28.08.2021.

8. Виконувачу обов’язки начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Наливайко Т. В. інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету, установи, підприємства та громадськість про проведення свята Дня села Пекарі 28.08.2021.

9. Працівникам, задіяним у проведенні Дня села Пекарі 28.08.2021, надати додаткові дні відпочинку, згідно з додатком 3.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Москаленко Г.М.

Міський голова                                                                               Ігор РЕНЬКАС
Труфанова

до розпорядження міського голови
від_________2021 №_______