Цікаве на цю тему:

Від  29 .11.2017 № 570 - р "Про проведення громадських слухань"

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом 12 та пунктом 13 Положення про проведення громадських слухань в м. Канів, затвердженого рішенням Канівської міської ради від 30.03.2010 № 17-73 «Про Положення про проведення громадських слухань в м. Канів»:

1.      Провести 09.12.2017 громадські слухання з питання «Про міський бюджет на 2018 рік». Місце проведення – зал засідань будинку рад (вул. О. Кошового, 3). Час проведення – 10 год.00 хв., початок реєстрації учасників з 9 год. 00 хв.

2.      Виконуючому обов’язки керуючого справами виконавчого комітету міської ради Святелику В. І., відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи виконавчого комітету міської ради (Ткаченко С. В.) забезпечити підготовку приміщення, проведення реєстрації учасників, ведення протоколу та аудіо фіксації громадських слухань.

3.      Працівникам структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, задіяним у організації та проведенні Громадських слухань, вважати суботу 09.12.2017 робочим днем, згідно з додатком.

4.      Надати працівникам структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, задіяним у організації та проведенні Громадських слухань, день відпочинку за роботу у вихідний день 09.12.2017.

5.      Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова     І. О. Ренькас

Виконуючий обов’язки керуючого справами       В. І. Святелик