Про внесення змін до розпорядження міського голови від 30.12.2015 № 637-к «Про резерв кадрів виконавчого комітету Канівської міської ради на 2016 рік»

Цікаве на цю тему:

від 27.04.2016 № 206-к

Відповідно до п.10 ст. 42, ст. 54 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.16 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2001 №1386 „Про затвердження Типового порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування”, з метою забезпечення апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради висококваліфікованими фахівцями, на підставі поданої заяви (вх. № 131-к від 26.04.2016):

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 30.12.2015 № 637-к «Про резерв кадрів виконавчого комітету Канівської міської ради на 2016 рік» шляхом включення до кадрового резерву на посаду начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради:
Посада, на яку пропонується особа із зазначенням назви підрозділу
Прізвищеім′япо батькові
Освіта (коли і що закінчила особа), спеціальність, науковий ступінь, вчене звання
Дата зарахування  до кадрового резерву
Посада, яку особа займає, місце роботи
Стаж роботи на посаді
Ранг
Начальник управління містобудування та архітектури
Скочко Віталій Олександрович
Одеський інженерно-будівельний інститут, спеціальність «гідротехнічне будівництво річкових споруд і гідроелектростанцій», 1986 р.
2016
Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства, будівництва та з питань цивільного захисту
3,1р.
11
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на виконуючого обов’язки керуючого справами виконавчого комітету міської ради Святелика В. І.

Міський голова                 І. О. Ренькас

Виконуючий обов’язки  керуючий справами        В. І. Святелик