Про внесення змін до розпорядження міського голови від 30.12.2015  № 637-к «Про резерв кадрів виконавчого комітету Канівської міської ради на 2016 рік»

Цікаве на цю тему:

від 12.02.2016 № 77-к
Відповідно до п.10 ст. 42, ст. 54 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.16 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2001 №1386 „Про затвердження Типового порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування”, з метою забезпечення апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради висококваліфікованими фахівцями, на підставі поданих заяв (вх. № 49-к від 11.02.2016 та № 51-к від 12.02.2016):
1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 30.12.2015 № 637-к «Про резерв кадрів виконавчого комітету Канівської міської ради на 2016 рік» шляхом включення до кадрового резерву на посаду державного реєстратора реєстраційного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради двох осіб:
Посада, на яку пропонується особа із зазначенням назви підрозділу
Прізвищеім′япо батькові
Освіта (коли і що закінчила особа), спеціальність, науковий ступінь, вчене звання
Дата зарахування  до кадрового резерву
Посада, яку особа займає, місце роботи
Стаж роботи на посаді
Ранг
Державний реєстратор реєстраційного відділу
Хижка РаїсаАнатоліївна
Вища Київський торгівельно-економічний університет, спеціальність «Товарознавство та організація», 1995 р.
2016
Начальник відділу – державний реєстратор відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, легалізації об’єднань громадян Канівського міськрайонного управління юстиції
2,7р.
11
Васильченко Віталій Петрович
Вища, Київський інститут внутрішніх справ», Спеціальність «Правознавствo», 2012 р.
2016
Головний спеціаліст відділу державної реєстрації прав на нерухоме майно Канівського міськрайонного управління юстиції
2,3 р.
15
 2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на виконуючого обов’язки керуючого справами виконавчого комітету міської ради Святелика В. І.
 Міський голова          І. О. Ренькас
 Виконуючий обов’язки керуючий справами           В. І. Святелик