Про резерв кадрів виконавчого комітету Канівської міської ради на 2016 рік

Цікаве на цю тему:

від 30.12.2015  № 637-к

Відповідно до п.10 ст. 42, ст. 54 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.16 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2001 №1386 „Про затвердження Типового порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування”, з метою забезпечення апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради висококваліфікованими фахівцями:

1. Затвердити резерв кадрів на посади першого заступника, заступника міського голови, керуючого справами згідно з додатком 1.
  2. Затвердити резерв кадрів на посади начальників управлінь, служб, відділів  та начальників секторів виконавчого комітету Канівської міської ради згідно з додатком 2.
  3. Затвердити план роботи з кадрами в 2016 році згідно з додатком 3.
  4. Затвердити зразок індивідуального плану підготовки осіб, зарахованих до кадрового резерву, згідно з додатком 4.
  5. Керуючому справами виконавчого комітету Cвятелику В.І.  забезпечити виконання заходів щодо підвищення якості кадрового резерву шляхом організації підвищення кваліфікації посадових осіб, включених до кадрового резерву.
  6. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету забезпечити виконання даного розпорядження.
  7. Розпорядження міського голови від 29.12.2014  №724-к „Про резерв кадрів виконавчого комітету Канівської міської ради на 2015 рік” вважати таким, що втратило чинність.
  8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Святелика В.І.

Міський голова                   І.О. Ренькас

Керуючий справами            В.І.Святелик