Цікаве на цю тему:

від 16.04.2019 №  149 - р "Про проведення громадських слухань"

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенняv про проведення громадських слухань в м. Канів, затвердженого рішенням Канівської міської ради від 30.03.2010 № 17-73 «Про Положення про проведення громадських слухань в м. Канів», на підставі зверення ТОВ “Поділлянафтозбут» від 10 квітня 2019 року за № 114-ОП (вх.. № 1009/01-01-17 від 10.04.2019 :

1. Провести 03 травня 2019 року громадські слухання з порядком денним:

1) Про наміри ТОВ “Поділлянафтозбут» АЗС № 34 (вул. Шевченка, 69-а) отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

- Місце проведення – зал засідань будинку рад (вул. Олега Кошового, 3).

- Час проведення – 18 год.00 хв., початок реєстрації учасників з 17 год. 30 хв.

2. Підготовку, організацію проведення громадських слухань, ведення протоколу та підготовку проекту резолюції громадських слухань покласти на ініціатора - ТОВ “Поділлянафтозбут».

3. Начальнику управління ЖКГ та екології виконавчого комітету міської ради Стадник Т. П. забезпечити надання ініціатору проведення громадських слухань ТОВ “Поділлянафтозбут» необхідної методичної та інформаційно-роз’яснювальної допомоги щодо процедури проведення заходу.

4. Начальнику відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи виконавчого комітету міської ради Ткаченку С. В., забезпечити підготовку приміщення, та аудіо-відео фіксацію громадських слухань.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                 І.  О.  Ренькас