Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо - будинкових систем), що надаються комунальним підприємством «Управління ВКГ»

Цікаве на цю тему:

Від 19.07.2017 № 204

Про встановлення тарифів на централізоване
водопостачання та водовідведення, послуги з
централізованого постачання холодної води,
водовідведення (з використанням внутрішньо -
будинкових систем), що надаються комунальним
підприємством «Управління ВКГ»

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 1 статті 7, статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статей 7, 8 Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік», Закону України від 06.12.2016 №1774- VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», керуючись постановою КМУ від 01.06.2011 №869 «Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», діючої Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Центральним комітетом профспілки працівників ЖКГ, виконавчий комітет Канівської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити з 10.08.2017 року тарифи по КП «Управління ВКГ» для наступних категорій споживачів в розмірах:

1.1. Населення:

централізоване водопостачання:                                                              -  12,07  грн. за 1 м. куб.

централізоване водовідведення:                                                               -  12,82  грн. за 1 м. куб.

- послуга з централізованого постачання холодної води

(з використанням внутрішньобудинкових систем)                               -  12,65  грн. за 1 м. куб.

- послуга з централізованого водовідведення

(з використанням внутрішньобудинкових систем)                               -  13,43  грн. за 1 м. куб.

1.2.    Бюджетні установи :

- централізоване водопостачання:                                                            -  12,07  грн. за 1 м. куб.

- централізоване водовідведення:                                                             -  12,82  грн. за 1 м. куб.

1.3      Інші споживачі:

- централізоване водопостачання:                                                             -  16,00  грн. за 1 м. куб.

- централізоване водовідведення:                                                              -  17,57  грн. за 1 м. куб.

Розрахунок тарифів додається.

1. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 01.03.2017 року № 88 «Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо-будинкових систем), що надаються КП «Управління водопровідно – каналізаційного господарства».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки керуючого справами Святелика В.І..

Міський голова                                                                                                          І.О. Ренькас

Виконуючий обов’язки керуючого справами                                          В.І. Святелик

ПОГОДЖЕНО:

Начальник фінансового управління                                                            Г.Г. Карпушенко

Начальник управління з питань ЖКГ та екології                                    В.В. Куча

Директор КП „Управління ВКГ”                                                                 В.М. Цюкало

Начальника юридичного відділу                                                                Н.О.Лісова