Про проведення І чергового засідання VІІІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання

Цікаве на цю тему:

Від 31.01.2022 № 26-р

Про проведення І чергового засідання

VІІІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання

Відповідно до статті 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Канівської міської ради VІІІ скликання:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1. Перенести дату проведення І чергового засідання VІІІ сесії Канівської міської ради VІІІ скликання, яка запланована та не відбулася 31 січня 2022 року на 24 лютого 2022 року о 09 годині в залі засідань Будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3, м. Канів.

2. Секретаріату Канівської міської ради довести до відома депутатів міської ради про зміну дати проведення чергового засідання.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                           Ігор РЕНЬКАС

Квітко 3-37-96