Про відзначення 85-річчя з дня народження Василя Симоненка

Від 03.01.20  № 4-р

Про відзначення  85-річчя з дня народження

Василя Симоненка

Відповідно до ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання  рішення Канівської міської ради від   24.01.2019   №  14-25 «Про затвердження в новій редакції Програми розвитку культури Канівської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2016-2020 роки»,  календаря пам’ятних дат м. Канева на 2020 рік   та з метою гідного вшанування пам’яті поета   Василя Симоненка:

1. Відділам: культури (Труфановій О.Г.), освіти (Голда Н.А.), директору Канівського коледжу культури і мистецтв Тихомиру В.П. (за згодою), Канівській  літературній студії «Зорянка» (за згодою) підготувати та провести літературний вечір з нагоди 85-річчя  з дня народження Василя Симоненка 17.01.20 о 14.00 у залі Канівської гімназії імені Івана Франка.

2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміських заходів з нагоди 85-річчя з дня народження Василя Симоненка згідно з додатком.

3. Відділу освіти (Голда Н.А.) організувати в загально освітніх закладах міста презентації про життя і творчість В. Симоненка.

4. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи (в.о. начальника Прудка К.Г.) інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету, установи, підприємства та громадськість міста про заходи щодо відзначення 85-річчя з дня народження Василя Симоненка.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н.А.

Міський голова                                                                   Ігор  РЕНЬКАС

Труфанова О.Г

3-30-44

до розпорядження міського голови