Про відзначення в місті Каневі Дня Гідності та Свободи

Від 15.11.2019        № 465-р

Про відзначення  в місті Каневі

Дня Гідності та Свободи

Відповідно до ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання  рішення Канівської міської ради від   24.01.2019   №  14-25 «Про затвердження в новій редакції Програми розвитку культури Канівської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2016-2020 роки»: Дня Гідності та Свободи

1. Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення Дня Гідності та Свободи згідно з додатком 1.

2. Затвердити заходи з відзначення в м. Каневі 11.2019 року Дня Гідності та Свободи згідно з додатком 2.

3. Структурним підрозділам виконавчого комітету, задіяним у плані заходів, забезпечити їх виконання.

4. Начальнику Канівського відділення Золотоніського відділку Головного управління Національної поліції Черкаської області Лугіну Ю.В. забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходів.

5. Директору КП «Місто» Шайдарову Д.О. провести благоустрій міста та створити належні санітарні умови для проведення заходів та після їх завершення біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

6. Начальнику відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Шишкі В.А. забезпечити фінансування витрат для проведення заходів відповідно до поданих рахунків згідно з додатком 3.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н.А.

Міський голова                                                           Ігор РЕНЬКАС

Труфанова

до розпорядження міського голови

від__________№_______

С К Л А Д

організаційного комітету з підготовки та проведення

Дня Гідності та Свободи

Ренькас І.О.

міський голова, голова організаційного комітету

Матінова Н.А.

заступник міського голови, заступник голови організаційного комітету

Прудка К.Г.

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи апарату міськвиконкому, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

Балан В.О.

-

директор клубу-музею ветеранів війни і праці

Вашкевич В.І.

-

виконуючий обов’язки директора міського будинку культури

Голда Н.А.

начальник відділу освіти

Гамалій Ю.А.

-

депутат міської ради (за згодою)

Карпушенко Г.Г.

начальник фінансового управління

Лугін Ю.В.

-

начальник Канівського відділення Золотоніського відділку Головного управління Національної поліції Черкаської області (за згодою)

Святелик В.І.

керуючий справами

Труфанова О.Г.

начальник відділу культури

Шайдаров Д.О.

директор КП «Місто»

Шишка В.А.

-

начальник відділу бухгалтерського обліку міськвиконкому

Керуючий справами                                                   Володимир СВЯТЕЛИК

до розпорядження міського голови

від ___________№________

ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо відзначення в м. Каневі Дня Гідності та Свободи

1. Покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні .

Запропонувати релігійним організаціям провести панахиди за загиблими під час революції Гідності.

21 листопада 2019 року о 8.45

Структурні підрозділи

виконавчого комітету Канівської міської ради,

депутати, комунальні підприємства,

громадськість, учнівська та студентська молодь

1. Урочисте зібрання в залі Будинку Рад за участі структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, депутатів, комунальних підприємств та громадськості міста

21 листопада 2019 року о 9.00

1. Урок-диспут «Україна – країна нескорених» на базі ЗОШ № 3.

Бібліотека ім. Т.Г.Шевченка

21 листопада 2019 року о 13.00

1. Організувати та провести в навчальних закладах міста зустрічі з учасниками Революції Гідності, воїнами АТО; тематичні  уроки, виховні години з висвітленням історичних подій та персоналій українського державотворення.

Відділ освіти

1. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації заходів із відзначення у місті Дня Гідності та Свободи у закладах культури, освіти, на офіційному сайті Канівської міської ради, виготовлення відповідної соціальної реклами.

Відділ організаційно-кадрової

та інформаційної роботи

апарату міськвиконкому, відділ культури,

відділ освіти, КП «Канівське госпрозрахункове